fbpx Skip to content
Menu
search
Menu

Dowiedz się jak stać się bardziej
konsekwentną i wytrwałą w odchudzaniu.

pop2_wyzwanie_wtorkowytreningglowy_grafika

DOŁĄCZ DO WYZWANIA
i zdobądź umiejętności
pokonywania wymówek!

  • Poznasz podstawowe mechanizmy, które są przyczyną spadku motywacji, przerywania diety i powrotu do starych nawyków żywieniowych
  • Zrozumiesz dlaczego do tej pory miałaś trudność z konsekwentnym trzymaniem się zaleceń dietetycznych
  • Poznasz podstawowe zagadnienia psychologii poznawczo – behawioralnej, jako skutecznego podejścia w odchudzaniu
  • Otrzymasz gotowe narzędzia pracy, dzięki czemu nauczysz się wytrwałości i osiągniesz satysfakcjonujące efekty w odchudzaniu
  • Dostaniesz prosty schemat jak krok po kroku stosować te narzędzia w praktyce.

Podczas wyzwania zdobędziesz niezwykle ważną umiejętność, która jest kluczowa w procesie odchudzania. Jest nią praca nad pokonaniem wymówek. Wyzwanie będzie trwało 5 dni. Każdego dnia otrzymasz ode mnie na maila karty pracy z którymi będziemy wspólnie pracować podczas LIVE na moich kontach na Instagramie oraz Facebook.

wyzwaniewtorkowy_landing_grafik1 kopia

Nauczysz się rozpoznawać swoje emocje, dzięki czemu lepiej poznasz siebie i zrobisz pierwszy krok do poznania myśli sabotujących, czyli wymówek.

wyzwaniewtorkowy_landing_grafik2

Nauczysz się rozpoznawać myśli sabotujące, które powodują, że przerywasz dietę i się poddajesz.

wyzwaniewtorkowy_landing_grafik3

Nauczysz się dostrzegać związek pomiędzy swoimi myślami, a zachowaniem dzięki czemu będziesz mogła skutecznie pracować nad zmianą nawyków

wyzwaniewtorkowy_landing_grafik4

Nauczysz się formułować wspierające myśli, które pomogą Ci wytrwać i stać się konsekwentną w swoich postanowieniach

wyzwaniewtorkowy_landing_grafik5

Stworzysz tajną broń w pokonywaniu wymówek, która będzie idealnym narzędziem do codziennej pracy w czasie odchudzania oraz nad przywróceniem zdrowej relacji z jedzeniem.

O MNIE

Z wykształcenia jestem psychologiem, psychoterapeutą, coachem oraz specjalistą
ds. żywienia.

Specjalizuję się w leczeniu nadwagi i otyłości oraz zaburzeń odżywiania. Pracuję w podejściu poznawczo – behawioralnym. Od 7 lat pracuję jako psychodietetyk stale rozwijając swoje umiejętności oraz aktualizując wiedzę podczas licznych kursów i szkoleń oraz konferencji w obszarze psychologii, dietetyki oraz psychoterapii.

Od lat dzielę się swoim doświadczeniem również podczas wystąpień w TV oraz w licznych artykułach pojawiających się w prasie ogólnopolskiej tj.: Elle, Be Active, Pani, Wprost, Newsweek, Vita. Na podstawie swoich doświadczeń oraz w oparciu o praktyki psychologii poznawczo – behawioralnej stworzyłam swój autorski Program Chudnij Głową. Sukcesy setek kobiet biorących udział w moim programie zachęciły mnie do stworzenia i wydania w 2018 r. pierwszej takiej pozycji w Polsce – poradnika psychodietetycznego Plan-R.

Metody pracy opieram na najnowszych badaniach z obszaru psychologii, neurobiologii oraz dietetyki i sportu, cały czas podnosząc swoje kompetencje w kraju m.in. czteroletniej szkole Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej w Warszawie oraz zagranicą m.in. w Beck Institute of Cognitive Behavior Therapy w Filadelfii, USA.

sylwiaprawdzik_glowna_baner
sylwiaprawdzik_cudzyslow

co mówią moi klienci…

ania)landing2

Jeśli chodzi o różnice z innymi dietami, podejście Sylwii nie jest związane z dietą, a zmianą sposobu myślenia o jedzeniu. Wcześniej korzystałam z paru dietetyków, ale oni dawali mi przepisy i wyznaczali ile jeść. To się nigdy nie sprawdzało w konfrontacji z życiem codziennym. Wakacje, wesela, wyjazdy, teraz nadal jem wszystko, gdy podróżuje ale wiem ile lodów czy innych potraw mogę zjeść. Podczas pracy uświadomiłam sobie, ze moim problemem nie jest jedzenie, i tak widziałam co powinnam jeść i ile, ale emocje i strach przed byciem głodną. Teraz uczucie głodu jest normalnym uczuciem, wiem, ze minie i moge poczekać, a nie rzucać sie na byle co. Samopoczucie zmieniło sie zupełnie. Wcześniej brakowało mi siły, byłam ciężka śpiąca i marudna. Teraz mam na wszystko energie i zdecydowanie lepiej sie czuję w swoim ciele.

ewa_landing

Sylwia jest niesamowicie cierpliwa i skuteczna w swoich działaniach. Jej rady pomagały mi w trudnych chwilach, podpowiadała jak radzić sobie z pokusami, jak znaleźć motywacje, jak komponować posiłki żeby mieć energię na cały dzień. Naprawdę nie musiałam sobie odmawiać rzeczy bez których nie mogłabym żyć. Oczywiście zmniejszyłyśmy porcję i częstotliwość zachcianek ale nie wykluczyłyśmy, co wydaje mi się bardzo istotne. W poprzednich dietach były zakazy i nakazy, a po zakończeniu diety folgowałam sobie ze wszystkim co uwielbiam. Teraz wiem, że od czasu do czasu mogę sobie zjeść smakołyki ale nie za dużo. Myślę teraz, że każdy jest w stanie osiągnąć swoją wymażoną wagę. Potrzebna jest nam tylko osoba która nam to wszystko uporządkuje i pokieruję w odpowiednią stonę. Kiedyś myślałam, że sama mogę napisać doktorat z dietetyki tyle ich już przeszłam i się o nich naczytałam. Ale to nieprawda, bez Sylwii nie dałabym rady, nie osiągnęłabym tego co osiągnęłam.

wyzwanie_wtorkowytreningglowy_grafika2
wyzwanie_grafika_mozg kopia

Zapisz się, aby otrzymać dostęp
do bezpłatnego wyzwania
oraz kart pracy

Dołącz, czeka na Ciebie specjalna oferta!

Copyright © 2020 Sylwia Prawdzik | Polityka Prywatności