fbpx Skip to content
Menu
search
Menu

opinie

sylwiaprawdzik_opinie_cytat

Szczerze polecam.Ta współpraca otworzyła mi oczy na wiele czynników ,o których nie miałam pojęcia.Na konsultacjach czuję się bardzo swobodnie. Nie czuję presji. Atmosfera jest bardzo pozytywna. Dzięki Pani Sylwii poznałam przyczyny,które nie pozwalały mi trwale schudnąć. Jestem gotowa stawić im czoła bo wiem ,że jestem w dobrych rękach.

Julia

sylwiaprawdzik_opinie_cytat

Jeszcze nie spotkałam się z tak dobrym podejście. Rozmowa była jak rozmowa z przyjaciółką, od razu czuć że można Pani zaufać. Osoba pełna współczucia i wyczucia w zadawaniu pytań czy stawianiu tez. Napw gabinecie panuje naprawdę przyjazna atmosfera, człowiek nie czuje się jak na wizycie u lekarza, ale jak na kawie z bliską osobą.

Ł.M

sylwiaprawdzik_opinie_cytat

Praca z psychodietetykiem to wg mnie jedyna droga do trwałej utraty wagi. Pracujemy nad nawykami i zachowaniami, których często nie kontrolujemy. Wielokrotne porażki na “dietach cud ” doprowadziły mnie do dużego zniechęcenia. Dzięki co tygodniowym spotkaniom on line, uwierzyłam, że zmiana jest możliwa i będzie to zmiana trwała. W ciagu pół roku zgubiłam 15 kg. Pani Sylwia jest w tym co robi znakomita. Mimo, ze sama jestem lekarzem i o zdrowym odżywianiu teoretycznie wiem dużo, to jednak Sylwia Prawdzik była dla mnie ostatnią deską ratunku. Wykorzystuje bardzo dużo różnych, praktycznych narzędzi (aplikacje, ćwiczenia praktyczne, zapiski , kalendarze itd.) Początkowe obawy przed spotkaniem on-line szybko zniknęły. Szczerość umiejętność skrócenia dystansu a jednocześnie ogromna wiedza i profesjonalizm sprawiają, że każde spotkanie jest wartościowe. Najlepiej zainwestowane pieniądze- w swoje zdrowie 🙂

Izabela

sylwiaprawdzik_opinie_cytat

Pani Sylwia jest osobą niezwykle empatyczną. Po raz pierwszy zostałam wysłuchana. W czasie naszej pracy nie czułam presji, tylko wsparcie i zrozumienie dla moich problemów. Odchudzanie nie jest łatwym procesem. Nie raz miałam ochotę się poddać, jednak dzięki innemu podejściu jakie stosuje Pani Sylwia w pracy dotrwałam do końca. Jestem o 15 kg lżejsza. Polecam każdemu, kto ma problem z konsekwencji i wytrwałości.

Kasia

sylwiaprawdzik_opinie_cytat

Polecam. Szczególnie dlatego, że po raz pierwszy spotkałem się z tak szczegółowym podejściem. Podczas pierwszych spotkań p. Sylwia pytała nie tylko o moje zdrowie, aktywność fizyczną czy posiłki. W sumie przeanalizowała całą moją historię odchudzania. Skupia się na odnalezieniu przyczyn problemu. W moim przypadku problemem było zajadanie emocji. Nie tylko schudłem, ale przede wszystkim poradziłam sobie z jedzeniem emocjonalnym. Jedna tylko uwaga, w moim przypadku zajęło to ponad rok! Ale było warto.

Krzysztof

sylwiaprawdzik_opinie_cytat

Współpracę z p. Sylwią polecam wszystkim co ciągle próbują chudnąć i wracają do swoich złych nawyków. Najlepszą rekomendacją jest oczywiście moja sylwetka:) sama mówi za siebie:) Schudłam:) nauczyłam się szczerości wobec siebie, nauczyłam się dbać o regularne posiłki. Wzrosła moja świadomość odnośnie sposobu w jaki jem i zaczęłam się bardziej doceniać.

Marzena

sylwiaprawdzik_opinie_cytat

Trafiłem do p. Sylwii z zamiarem odchudzania. Jednak okazało się, że moim problemem nie jest jedzenie tylko depresja. Cieszę się, że zdecydowałem się na wybór psychoterapeuty, który jednocześnie jest dietetykiem. Od samego początku czułem, że znalazłem się we właściwym miejscu. Nasz proces trwał ponad rok, ale jestem bardzo wdzięczny za wyciągnięcie mnie z depresji i utratę 20 kg. Odzyskałem kondycje, nie tylko fizyczną, ale przede wszystkim psychiczną. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Krzysztof

sylwiaprawdzik_opinie_cytat

Dzięki spotkaniom z Sylwią nie tylko udało mi się pozbyć kilku zbędnych kilogramów i stworzyć nawyki żywieniowe, ale również poznać siebie, zyskać wiarę w swoje możliwości oraz odkryć swoją sportową pasję- bieganie. Bardzo doceniam niezwykłą otwartość, cenne porady i pełne zaangażowanie w rozmowie, a także wsparcie w czasie pomiędzy spotkaniami. Pomogła uwierzyć, że zmiana nawyków jest możliwa nawet w moim zabieganym i zmiennym życiu. Dziękuję za pomoc w zmianie mojego życia na lepsze!

Gosia, Warszawa

sylwiaprawdzik_opinie_cytat

Zdecydowanie polecam Sylwię Prawdzik jako psychodietetyka i coacha diety. Sylwia jest osobą posiadającą profesjonalne przygotowanie do coachingu obniżania wagi i prowadzenia zdrowego stylu życia. Znakomita wiedza na temat dietetyki poparta znajomością coachingu i psychologii umożliwia indywidualne podejście do klienta. W rezultacie cała moja praca Sylwia była bardzo mocno ukierunkowana na to, co danej chwili było potrzebne. Była to praca w różnych sferach takich jak nawyki związane ze snem , ruchem fizycznym , zachciankami itd J. Otrzymałem wiele pomocnych formularzy , zestawień, tabel, przepisów. Było też wsparcie psychologiczne niezbędne w prowadzeniu zdrowego stylu życia. Rezultaty to większa samoświadomość, więcej energii, lepsze samopoczucie, 6kg mniejsza waga, mniejsze rozmiary ubrań i wiele satysfakcji z postępów.

A do tego Sylwia jest sympatyczną i pełna uroku osobą. Jednak gdy trzeba, bardzo konsekwentną i dużo wymagającą.

Polecam Sylwię każdemu , kto chce prowadzić zdrowy styl życia, skorygować wagę i mieć więcej energii do życiowych wyzwań.

Przemek

sylwiaprawdzik_opinie_cytat

Gruby, gruby… Słyszysz to latami… Z czasem się przyzwyczajasz i nawet nie reagujesz. I tak wiesz, że w wielu przypadkach masz wiecej cech pozytywnych od tych, którzy ciebie wyzywają. Przychodzi jednak moment w którym chcesz zawalczyć o swoja sylwetke, kolejny i kolejny…motywacje z wiekiem bywaja rożne. Stosujesz kolejne diety cud. Na pamięć znasz efekt jojo. Taka Syzyfowa praca..

Współpracę z Sylwia Prawdzik rozpocząłem rok temu. Kolejny raz z oporami, niechęcią i kłótniami z samym sobą i z Nią. Zawsze była cierpliwa, słuchała z zaangażowaniem i w prosty sposób pokazywała model swojej pracy. Ciezko uwierzyć temu, kto nie próbował, że odchudzanie, zmiana wypracowanych przez lata nawykow jest mega trudną pracą. Łatwiej było rzucić palenie, czy przeboleć utratę kolejnej dziewczyny, niż zrezygnować z ulubionych posiłków.

Dzięki Sylwi i jej metodzie, zrozumialem czym sa nawyki, sabotujące myśli, natręctwa, jak odwrocić od tego uwage i jak zmierzac do wyznaczonego celu. Przerywalem nasza współpracę z mojej winy i wracałem. Po roku mam 8kg w dół. I chociaz to nie byl zamierzony efekt, bo marzyło sie 20kg, to wiem ilu rzeczy sie nauczyłem. Ilu błędów nie popełniam. Nowy rok sie zaczął i współpraca musi trwać dalej.

Marcin, Warszawa

sylwiaprawdzik_opinie_cytat

Pani Sylwio. Dziękuję za to czego nauczyła mnie Pani podczas coachingu. Jestem bardzo wdzięczna ponieważ ta metoda przynosi same cudowne rezultaty.

Asia Kalinowska, Grójec

sylwiaprawdzik_opinie_cytat

Coaching z Sylwią pomógł mi z moimi myślami, które podpowiadały mi: nie dasz rady, zawsze lubiłaś słodycze! Ten jeden raz – nikt nie widzi! Teraz wiem, że są sposoby, by pracując z coachem przezwyciężyć takie stany. Mogę liczyć na wsparcie w chwilach słabości i coraz częściej mam radość z jedzenia. Zaprosiłam do swojego życia zdrowy styl życia i z radością patrzę jak zmienia się moje ciało.

Ania Wasilewska, Szczecin

sylwiaprawdzik_opinie_cytat

Panią Sylwię poleciła mi koleżanka.. Niespecjalnie wierzyłam, że można osiągnąć jakiekolwiek efekty w ten sposób, pomimo, że mojej koleżance się udało… Próbowałam chyba już wszystkiego i dawno straciłam wiarę, że może mi się udać, bo zawsze po jakimś czasie waga wracała. Dzięki Pani Sylwii uwierzyłam w siebie na nowo! Najtrudniejszy był dla mnie początek, kiedy dowiedziałam sie, że dietę dostanę na sam koniec, dopiero wtedy gdy nauczę się nowych nawyków… Jak niby miałam osiągnąć efekty jedząc to samo??? Okazało się jednak, że każda z tych technik uczyła mnie na nowo jak “obchodzić się” z jedzeniem. Niestety kocham jeść i za nic nie zrezygnowałabym z wielu rzeczy. Okazało się, że nie muszę ze wszystkiego rezygnować w życiu! Ale to też nie oznaczało, że mam jeść jak do tej pory. Stopniowo musiałam nauczyć się nowych umiejętności, dzięki którym już od roku czuję, że w końcu panuję nad sobą i tym co i jak jem! Zaczęłam też regularnie trenować, choć czasem zdarza mi się, że przez bardzo dużą ilość pracy, przez chwilę muszę zrezygnować z treningów. Ale, nauczyłam się radzić sobie ze swoimi wymówkami i zawsze wracam. No i najważniejsze, w końcu wyglądam tak jak chciałam. Mogę śmiało polecić panią Sylwię wszystkim kobietom, które straciły wiarę w siebie. Każdej z nas może się udać!

Agnieszka Kaczmarek, Szczecin

sylwiaprawdzik_opinie_cytat

Cieszę się, że zdecydowałam się na pracę z panią Sylwią. Jest osobą godną polecenia i zaufania. Jej podejście zaczyna przynosić efekty, a pracujemy dopiero dwa miesiące. Dzięki sesjom bardzo dużo dowiaduje się o sobie. Najważniejsze jednak jest to, że z każdym tygodniem uczę się nowych rzeczy, które pomagają mi na co dzień w pracy nad sobą i zmianą stylu życia.

Kasia, Warszawa