fbpx Skip to content
Menu
search
Menu

o mnie

92192107_3962524473809275_3739030942568677376_n

o mnie

Moją misją jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz nauczanie zdrowych nawyków. Pomogłam już setkom kobiet zmienić swoje życie, nauczyć ich zdrowych nawyków, zaakceptować i pokochać swoje ciało oraz osiągnąć trwałe efekty w odchudzaniu. Pozwól, że Tobie również pomogę w zmianie.

Jestem psychologiem, dietetykiem, coachem, terapeutą poznawczo – behawioralnym w trakcie certyfikacji. Autorką licznych artykułów dotyczących odchudzania oraz zaburzeń odżywiania pojawiających się na łamach takich czasopism jak Newsweek, Wprost, Elle, Vita, Hebe, Be Active oraz autorką Programu Chudnij Głową© oraz poradnika psychodietetycznegoPLAN-R©.

Wykorzystując swój autorski PROGRAM CHUDNIJ GŁOWĄ© pomagam kobietom osiągać trwałe efekty w odchudzaniu pomagając im odkryć w sobie motywację do zmiany oraz ucząc ich nowych umiejętności, które są potrzebne do wprowadzenia zdrowych nawyków w życie i niezbędne, aby schudnąć i utrzymać wagę. Dzięki temu pozostają one na drodze zdrowego stylu życia raz na zawsze!

Na rynku mamy wiele diet, tysiące “cudownych” preparatów odchudzających oraz wiele propozycji treningów. Mimo to wiele osób nadal boryka się z problemem nadwagi i otyłości. Często dokładnie wiemy, co powinniśmy zrobić, a jednak mimo wszystko nie potrafimy się zmobilizować i zastosować tego w naszym codziennym życiu. Motywacja zwykle starcza na chwilę. Chudniemy, a za chwilę ponownie tyjemy! Przyczyna niepowodzeń jest jedna. Sami stoimy sobie na przeszkodzie! Utrwalone schematy myślenia i postępowania, to nic innego jak utrwalone ścieżki w naszym mózgu, które “każą nam” popełniać wciąż te same błędy. Jednak to błędne koło można przerwać i jako TRENERKA ZDROWYCH NAWYKÓW nauczę Cię JAK to zrobić! Dzięki mojemu podejściu nie tylko skutecznie schudniesz, ale staniesz się konsekwentna, żeby utrzymać prawidłową wagę raz na zawsze!

Dzięki mojemu podejściu nie tylko skutecznie schudniesz,
ale staniesz się konsekwentna,
żeby utrzymać prawidłową wagę raz na zawsze!

metody pracy

opieram na najnowszych badaniach z obszaru psychologii, neurobiologii oraz dietetyki i sportu. Z wykształcenia, ale również z pasji jestem psychologiem, coachem oraz specjalistą ds. żywienia i instruktorem fitness. Największą satysfakcją w procesie PROGRAMU CHUDNIJ GŁOWĄ© jest dla mnie moment, kiedy kobiety z którymi pracuję, stają się konsekwentne, zaczynają z łatwością stosować zdrowe nawyki i czerpać przyjemność z prowadzenia zdrowego stylu życia. A przede wszystkim, gdy nowy styl życia przestają traktować jako pasmo wyrzeczeń, cierpienia i męczarni. Cieszy mnie niezmiernie, kiedy stają się zdrowsze, szczęśliwsze i pewniejsze siebie w każdym obszarze swojego życia.

absolwentka

psychologii Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie, absolwentka wydziału ekonomicznego na Akademii Rolniczej w Szczecinie oraz Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie ukończyła studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi. Akredytowany Coach ACC ICF, specjalista ds. żywienia. Swoją karierę zawodową związaną ze zdrowym stylem życia rozpoczęłam kilkanaście lat temu zaczynając od pracy jako instruktor fitness. Pracując przez wiele lat w środowisku lekarskim, codziennie miałam okazję obserwować pacjentów, którzy często chorowali tylko z powodu złych nawyków żywieniowych i „kanapowego” stylu życia. Postanowiłam to zmienić i pomóc innym wprowadzać w życie zdrowe nawyki. Mój program to nie tylko konkretne wskazówki, co jeść, jak trenować PROGRAM CHUDNIJ GŁOWĄ© to przede wszystkim nauka nowych umiejętności, które są niezbędne, aby skutecznie schudnąć, wprowadzić zdrowe nawyki, a następnie utrzymać nową wagę raz na zawsze!

uważam,

podobnie jak wybitny psycholog C.G. Jung, że „Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem”. W indywidualnej pracy zwracam szczególną uwagę na odkrywanie i uaktywnienie często drzemiącej w nas motywacji do zmiany. Praca diet coacha, pozwala mi aranżować przestrzeń do pozytywnych zmian w klientach, rozbudzać w nich odwagę do działania, inspirować do spojrzenia z nowych perspektyw. Praca ze mną pozwoli Ci na lepsze poznanie siebie, własnych motywacji oraz skuteczniejsze działanie, dzięki którym osiągniesz lepsze efekty na drodze do zdrowego stylu życia.

93836271_3991647470896975_6152774001388158976_n