fbpx Skip to content
Menu
search
Menu

Problem z trzymaniem diety często zaczyna się wraz z przyjściem wiosny i lata. Dni są cieplejsze, a my chętnie spędzamy czas na świeżym powietrzu, np. grillując ze znajomymi.  Każdy cheat day oddala Cię od Twojego celu. Dlatego poniżej znajdziesz kilka sposobów na to, jak cieszyć się piękną pogodą i letnimi spotkaniami, jednocześnie nie psując tego, na co  tak długo pracowałaś 

Napisz na kartce, dlaczego warto trzymać się zdrowego planu podczas lata

Czytaj to wielokrotnie. Każdego dnia. Kiedy przyjdzie pokusa, będziesz pamiętała, do czego dążysz.

Przynoś zdrowe przekąski na letnie imprezy

W internecie znajdziesz wiele przepisów na zdrowe alternatywy dla ciężkiego jedzenia z grilla. Próbuj nowych rzeczy. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Pamiętaj, że przyjemnie spędzony czas nie polega tylko na jedzeniu 😉

Jest naprawdę wiele sposobów na korzystanie z lata niezwiązanych z jedzeniem. Wystarczy, że zaczniesz dostrzegać wszystkie możliwości.

Zapakuj gościom jedzenie, które zostało

Robisz letnią imprezę i przygotowałaś za dużo jedzenia? Zapakuj je gościom na wynos. W ten sposób pozbędziesz się pokusy i unikniesz podjadania, a goście będą zadowoleni 😉 Następnym razem staraj się jednak dokładniej zaplanować, jaka ilość jedzenia wam wystarczy.

Napisz plan, jak radzić sobie podczas świąt i wakacji

Jeśli rzeczy nie idą zgodnie z planem, daj sobie trochę czasu i postaraj dowiedzieć się, dlaczego tak jest. Zastanów się, co jeszcze możesz zrobić, aby następnym razem się udało.

Nie odpuszczaj!

Staraj się delektować każdym posiłkiem. Poświęć temu czas, nie jedz w biegu. Po pewnym czasie zobaczysz, że mniej jedzenia może przynieść więcej radości.

Skup się na tym, co dla Ciebie najlepsze.

Czujesz, że dieta pozbawia Cię wszelkich przyjemności? Przestań koncentrować się na tym, czego nie dostajesz. Skup się na pozytywach, na tym, co już masz i co osiągniesz dzięki trzymaniu się zdrowego planu. Zmień swój punkt widzenia.

Obserwuj:

DarkBlue-Medium-Facebook
Purple-Medium-Instagram
Blue-Medium-LinkedIn

Zapisz się i odbierz

DARMOWE ĆWICZENIA POMOCNE
W ODCHUDZANIU

 

Zobacz produkty:

sylwiaprawdzik_konsultacja_psychodietetyczna_grafika1_1
sylwiaprawdzik_plan_diety_zdrowy_talerz_grafika1_1

Przeczytaj też:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Wymagane pola są oznaczone *